Digital Signage

Digital Signage

Digital Signage, birçok alanda ve sektörde kullanılabilen yeni nesil yayın, reklam, duyuru ve bilgilendirme sistemlerinin tamamıdır. Diğer adı ile elektronik bilgilendirme ekranı olarak geçen Digital Signage tek bir merkezden fazla lokalin uzaktan yönetilmesidir. Kurum, kuruluş ve her alanda faaliyet gösteren tüm sektörlere yönelik olarak uyarlanabilen bu sistem, tek bir yöneticiye yerel ve uzak olarak bağlı bir ağ sistemi üzerinden internetin var olduğu her bir dijital ekrana zengin medya içerikleri aktarmaya ve yayınlamaya yarayan sistemdir.

Digital Signage sistemleri, görsel içerikleri oynatabilen ve ekran yönetimini sağlayabilen yönetim sistemidir.

Tek bir merkezden yönetilebilen farklı bölgelerdeki her boyutta ve çözünürlükteki ekranlara resim, video, haber, kayan yazı, rss beslemeleri, power point sunumları, pdf belgeleri, hava durumu, yol bilgileri, trafik durumu, döviz bilgileri, uçuş bilgileri, flash animasyonlar, nternet sayfaları, video animasyonları ve buna benzer birçok çeşitli içeriğin hızlı ve düzenli bir şekilde iletilmesini sağlayan sistemdir.

Günümüzde kurumsal firmalar, bankalar, oteller, turizm firmaları, zincir mağazalar kurumsal reklam ve duyurularını daha efektif ve verimli kılmak için Digital Signage sistemini tercih etmektedir.


Anahtar Kelimeler :

Alt Çözümlerimiz!


İlgili Ürünlerimiz!


Gönderiyi Paylaş!